Nowości w blogu

Plany

Będę zamieszczał czasem aktualności z RM, jak tekst PiSmenbasza, chociaż lepiej robi to Jacek Hołub. Na razie zamieściłem dość długie i poważne, chociaż z pewnością nie kompletne, podsumowanie działalności RM. Myślę też o kilku tematach dotyczących KK w Polsce. Chcę pisać czasem o moim poprzednim hobby – komputerach, np. o wojnach na patenty. Ciągnie mnie też do wspomnień. Napiszę o pewnym krawcu, z którym się dobrze rozmawiało i o urokach życia podziemnego.

Nowości

2011-05-06 Przebudowałem linki z prawej strony. Zmiany – głównie kolejność, ale nie było spisu najnowszych tekstów! Dodałem ocenianie. Dodałem licencję.

Dodałem reklamę stowarzyszenia NIGDY WIĘCEJ. Współpracuję z tą organizacją i pisuję do pisma „NIGDY WIĘCEJ”. Nowy numer z kilkoma moimi tekstami już się pojawił.

Problemy

W Firefoxie polskie litery wyświetlają mi się ciut większe niż inne, jakby były z innej czcionki. Czy jedyny ratunek to opcja Typekit Fonts?

Gdzie by tu jeszcze naklikać? A może lepiej mieć własnego wordpressa? Bo wordpress.com wydaje się oszczędnie korzystać z możliwości oprogramowania, przynajmniej w wersji darmowej. Ale i tak jest potężny.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s