Plaster przeciwko podsłuchom

26 maja Radio Maryja nadawało kolejną audycję o smoleńskich teoriach spiskowych, po raz kolejny z udziałem Andrzeja Melaka, brata Stefana Melaka, prezesa Komitetu Katyńskiego, który zginął w wypadku 10 IV 2010 r..

Audycję prowadził o. Jacek Cydzik, brali w niej udział także dr Dariusz Fedorowicz i Helena Kocbach. Andrzej Melak opowiadał o identyfikacji zwłok po wypadku:

– Rosjanie zaczęli pokazywać zdjęcia przedmiotów, które znaleziono na terenie katastrofy. I wtedy znalazłem pierwszy trop. Zidentyfikowałem telefon komórkowy brata, starą kilkunastoletnią nokię, która była kiedyś moim telefonem, więc bez trudu ją poznałem. Była oklejona w plastry, ale brat jej absolutnie nie chciał zmienić, gdyż miała podobnież tę zaletę, że była tego typu aparatem, który uniemożliwiał po prostu podsłuch. Podobnież podobny prywatny telefon miał także i pan świętej pamięci prezydent Lech Kaczyński.

Nagranie (2011-05-26 21:56).

Informacje o rafalmaszkowski

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rafał_Maszkowski
Ten wpis został opublikowany w kategorii Radio Maryja, spisek, zamach smoleński i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s